Piłka nożna – MKS Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin to profesjonalny klub piłki nożnej, występujący co tygodniowe swoje mecze w Ekstraklasie. Ładnie dla oka grająca polska drużyna, która w roku 2022/23 ma znakomitą szansę na osiągnięcie pierwszego sukcesu w postaci mistrza Polski. Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin – to najlepszy team z miasta na Pomorzu Zachodnim. Zbudowany już przepiękny nowy stadion (mogący pomieścić około 21000 widzów) dla Szczecina to niekomercjalny projekt nośny.

Gra w piłkę nożną to najpopularniejsza dziedzina w województwie, zaś Pogoń ma za sobą fanklub, którzy mocno wspierają własną i ukochaną ekipę. Drużyna ze Szczecina z wieloma sukcesami oraz całą rzeszą fanów, rozpoczęła swoją historię tuż po wojnie w 1948 roku.

Reaktywancja od zera do milionera…

Tak, jedyna i niepowtarzalna drużyna ze Szczecina. Klub MKS Pogoń Szczecin, który przeżył niejedno, mianowicie ładnych kilkanaście lat temu, po głośnym upadku, klub zdołał się podnieść. Aby szybko awansować z IV ligi do Ekstraklasy, czyli tam gdzie jest miejsce Pogoni. Ponadto Klub z tradycjami i wieloma trofeami, do tej zdobyte dwa wicemistrzostwa. W tym sezonie, jak już dawno nie było, nadarza się znakomita szansa na zdobycie trofeum. MKS Pogoń Szczecin zaprasza na stadiony, wirus mija już oficjalnie, który spowodował pustki na trybunach, wskutek restrykcji nałożonych przez rząd. Dołącz do naszej witryny, znajdź forum i komentarze o Wielkiej Pogoni polecamy na stronie Pogon.net.pl. Ten znany blog i portal informacyjny już zdecydowanie rozpowszechnił swoją działalność, choć jesteśmy nadal zainteresowani nawiązywaniem wszelkich kontaktów.

Dodaj artykuł lub wpis w naszych zasobach

Mowa tu o darmowym katalogu firm ze strony Pogoni. Tekst w podziękowaniu dla strony www: Katalogfirm.pogon.net.pl – dodaj wpis za darmo. Katalog firm Pogoń służy przede wszytskim rozpowszechnianiu swojej marki, popularyzacji nazwy z tym związanej i propagowaniu własnej domeny w sieci.